27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

31.10.2017 - Snídaně s děkanem

1. – 5. 2014: Dny partnerských univerzit a International Fair (OZS)

V týdnu od 1. do 5. prosince 2014 budou probíhat v Rajské budově tradiční Dny partnerských univerzit, které jsou určeny především všem zájemcům o studium v zahraničí ale i studentům, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu.

V úterý 2. prosince se bude konat také první International Fair. V atriu Rajské budovy budou připraveny informační stánky jednotlivých partnerských univerzit a na nich přítomni zahraniční i domácí studenti, kteří na dané škole studovali.

Po celý týden bude v atriu Rajské budovy probíhat Fotosoutěž 2014 „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů aneb Jak se žije studentům VŠE v zahraničí“. Z vystavených fotografií ze zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili studenti VŠE v loňském akademické roce, budou diváci vybírat tu nejlepší.

Více informací zde.