19. 4. 2017: CEMS MIM/Master in International Management pro potenciální zájemce (CEMS)

Pokud uvažujete o přihlášce do magisterského programu CEMS Master in International Management, udělejte si čas tento čtvrtek 19. 4. odpoledne. Od 16 do 16:30 v RB 359 můžete navštívit infosession CEMS Students to Prospective Students, od 16:30 do 17:45 v RB 359 je pak na programu CEMS Mock Assessment Centre, kde si vyzkoušíte typovou úlohu z našeho reálného AC. Je lepší se zaregistrovat předem zde

Mezi 10-16 hod. budeme mít v atriu RB stánek, kde vám naši studenti zodpoví vaše dotazy. Od 18 do 19 hodin chystáme v RB 101 panelovou diskusi s našimi absolventy, kam jste také zváni.

Program pro zájemce o studium v programu CEMS je součástí oslav „20 let CEMS na VŠE“, které proběhnou tento čtvrtek 19. dubna na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Kontaktní osoba: Šárka Otčenášková