27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

25. 11. 2014: Přednáška na téma energetiky a bankovnictví

Pozvánka:
Na přednášku Jakuba Židoně, generální ředitel Erste Energy Services a Libora Vošického, ředitel úseku Finanční trhy České spořitelny

Na téma:
ENERGETIKA A  BANKOVNICTVÍ

Institut energetické ekonomie při Fakultě financí a účetnictví VŠE pořádá přednášku na téma energetiky a bankovnictví. Jakub Židoň, generální ředitel Erste Energy Services a Libor Vošický, ředitel úseku Finanční trhy České spořitelny, budou mluvit o tom, jak největší tuzemská banka přešla od úvah nad zajišťováním ceny elektřiny a plynu finančními produkty až po dodávky fyzické elektřiny koncovým odběratelům a koncept zdravých financí. Kromě toho se dotknou i témat jako dlouhodobý vývoj cen energií, zajišťovací deriváty, tržní a kreditní riziko nebo problematiky burzy jako cenotvůrce.

Přednáška se uskuteční dne 25. listopadu od 18 hodin v RB 209.

Více informací naleznete zde.