1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

CEMS Day 4. listopadu 2015

CEMS DayVe středu dne 4. listopadu 2015 se v prostorách atria Rajské budovy uskuteční  tradiční CEMS Day. Na akci zveme všechny studenty, které zajímají informace o možnostech navazujícího magisterského studia a oboru International Management/CEMS, který je vyučován v anglickém jazyce.

Od 10:30 hodin se mohou zájemci o studium setkat u informačního stánku se současnými studenty a dozvědět se více např. o průběhu studia a možnostech budoucího uplatnění. Studenti budou mít také výjimečnou možnost vyzkoušet si nanečisto Assessment Centre v angličtině, které je součástí 2. kola výběrového řízení do oboru International Management/CEMS.

Na závěr dne je plánována informační schůzka o průběhu přijímacího řízení a další informace od manažerky programu, po skončení oficiální části také neformální CEMS Drink.

Neváhejte a přijďte se dozvědět více o jedinečném globálním programu, který se dlouhodobě řadí mezi top programy dle rankingu Financial Times – v roce 2015 obsadil CEMS 4. místo. Více o rankingu Financial Times najdete zde.

Program CEMS Day:

• 10:30 – 18:00 informační stánek
    možnost získat informace přímo od studentů oboru International Management/CEMS
    atrium Rajské budovy

• 16:15 – 17:45 Assessment Centre v angličtině nanečisto
    koordinuje Ing. Martina Fischerová, organizačně zaštiťuje doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D. (Katedra manažerské psychologie a sociologie, FPH VŠE)
    RB 111
    Registrace nutná – prosíme, zadejte svůj e-mail zde (kapacita je max. 15 studentů).

• 18:00 – 19:30 informace o AC pro zájemce, kteří se AC nanečisto nemohli zúčastnit
    informace přímo od akademického ředitele, ing. Ladislava Tylla, MBA, Ph.D., koordinátorky AC, doc. PhDr. Daniely Pauknerové, Ph.D. a od programové manažerky.
    RB 213
  • 19:45 – 20:45 představení oboru CEMS/International Management
    RB 213

• 21:00 CEMS Drink
    neformální pokračování organizované našimi studenty – místo bude upřesněno na informační schůzce (bude v okolí VŠE).

Financial Times