27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

31.10.2017 - Snídaně s děkanem

Centrum digitální transformace FPH hledá studenty

Na Fakultě podnikohospodářské vzniklo Centrum digitální transformace, které poskytuje platformu pro spolupráci odborníků napříč pracovišti Vysoké školy ekonomické s podnikovou sférou. Toto Centrum je zaměřeno na digitální transformaci společnosti, prvky Průmyslu 4.0, Práce 4.0, Vzdělávání 4.0 a další související témata.

Rádi bychom rozšířili náš tým o šikovné studenty, kteří mají chuť pracovat a přitom nám pomáhat digitalizovat Česko!

Hledáme studenty, kteří nám pomohou s koordinací a administrativou při podávání projektů, s různými odbornými činnostmi, anglickými překlady apod. Mimo to uvítáme i studenty, kteří mají zkušenost s on-line marketingem.

Požadujeme

• Pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost;
  • Orientaci na internetu a schopnost vyhledávat informace;
  • Schopnost práce v Microsoft Office a Google Drive;
  • Angličtinu alespoň na úrovni B2.

A co my nabízíme vám?

• Seznámení s novým trendem označovaným jako Průmysl 4.0;
  • Možnost navázání velkého počtu velmi zajímavých kontaktů;
  • Možnost účastnit se odborných konferencích nebo seminářů;
  • Příležitost psát pod CDT kvalifikační práci;
  • Skloubení práce se školou, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova;
  • Finanční odměna prostřednictvím stipendia.

Pokud byste měli zájem s námi spolupracovat, pošlete nám informace o sobě, ideálně např. odkaz na váš LinkedIn, na e-mail vse4.0@vse.cz a domluvíme se na osobním setkání.