27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Dny partnerských univerzit a International Fair 2015

30.11.2015

I v akademickém roce 2015/2016 se můžete těšit na tradiční Dny partnerských univerzit, které jsou určeny především všem zájemcům o studium v zahraniční ale i studentům, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu.

Od 30. listopadu do 2. prosince 2015  budou v RB 111 probíhat krátké prezentace partnerských univerzit, které si připravili zahraniční výměnní studenti studující v současné době na VŠE a domácí studenti, kteří v minulosti na dané partnerské univerzitě uskutečnili svůj výměnný pobyt. Konkrétní program prezentací bude zveřejněn koncem listopadu.

Ve středu 2. prosince se bude konat druhý ročník International Fairu. V atriu Rajské budovy budou připraveny informační stánky jednotlivých partnerských univerzit, kde vám zahraniční i domácí studenti rádi zodpoví otázky týkající se dané univerzity. Tito studenti mohou všem zájemcům o studium v zahraničí či studentům vyjíždějícím do zahraničí v LS 2016 poskytnout cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí. V atriu Rajské budovy bude také k dispozici informační stánek OZS, kde budou případné dotazy zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Na informačním stánku OZS najdou zájemci o studium v zahraničí inové brožury možností výměnných semestrálních pobytů pro ak. rok 2016/2017 a další informační materiály ke studiu v zahraničí. Fotografie z loňského ročníku International Fairu naleznete zde.

V atriu Rajské budovy si také budete moci  v době od 30. listopadu do 11. prosince prohlédnout nejúspěšnější studentské fotografie z letošního ročníku Fotosoutěže „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů aneb Jak se žije studentům VŠE v zahraničí“. A z vystavených fotografií ze zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili studenti VŠE v loňském ak. roce, budete moci vybrat tu nejlepší. Hlasování bude možné pouze na místě, resp. do připravené hlasovací urny. Tři vylosovaní hlasující budou odměněni věcnou cenou.
Uzávěrka divácké soutěže 10. 12. v 16:00!

International Fair 2015 na Facebooku.

dny partnerskych univerzit