1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Fakulta podnikohospodářská v akademické roce 2015/2016

DSC_2984Připomeňte si vybrané významné události na Fakultě podnikohospodářské v uplynulém akademickém roce.

Květen 2016 – Novým partnerem Fakulty podnikohospodářské se stala společnost Google.

Duben 2016 –  Studenti oboru Arts Management uspořádali šestý ročník populárního žižkovského festivalu Apríles. Letošním tématem byly „žižkovské ulice“.

Březen 2016 – Děkan Fakulty podnikohospodářské ocenil pět akademických pracovníků fakulty za excelentní pedagogickou činnost v roce 2015. Mezi oceněnými byli doc. PhDr. Ing. Eva Jarošová, Ph.D. z Katedry manažerské psychologie a sociologie, Mgr. Mario Kubaš, Ph.D. z Katedry arts managementu, doc. JUDr. Ing. Radek Novák, CSc. z Katedry logistiky, Ing. Felipe Martínez, Ph.D. z Katedry managementu a Mgr. Marek Novinský z Katedry marketingu.

Únor 2016 – V únoru proběhla uzávěrka přihlášek do prestižního mezinárodního magisterského oboru Fakulty podnikohospodářské CEMS MIM (International Management). O prestiži programu svědčí skutečnost, že se na fakultě sešlo 163 přihlášek z 33 zemí celého světa, což činí 37% nárůst přihlášek oproti loňskému roku. 80 přihlášených postoupilo do druhého kola, které probíhalo formou „assessment centra“. Přijato bylo 51 studentů.

Leden 2016 – Program MBA Fakulty podnikohospodářské byl oceněn jako třetí nejlepší program MBA ve střední a východní Evropě v prestižním mezinárodním žebříčku Eduniversal. Hlavními kritérii hodnocení byly reputace programu, možnost kariérního rozvoje a výše platu v prvním zaměstnání po ukončení studia.

Prosinec 2015 –  Fakulta podnikohospodářská se stala partnerem akce „Pitch Day Start It Up!“, která se konala v rámci prestižního Týdne podnikání. Odborná komise měla za úkol vybrat nejnadějnější český start-up.

Listopad 2015 – Fakulta podnikohospodářská byla ohodnocena zaměstnavateli jako nejlepší ekonomická fakulta v České republice. V soutěži „Škola doporučená zaměstnavateli“ se fakulta umístila nejlépe ze všech ekonomických fakult. Napříč celým žebříčkem obsadila osmé místo.

Říjen 2015 – Výzkumný projekt NAKI, který fakulta řešila od roku 2011 a který se věnoval  zmapování specifických ekonomických podmínek české společnosti v sektoru rozvoje kultury, vyvrcholil závěrečnou konferencí.

Září 2015 – Magisterské programy Fakulty podnikohospodářské zaznamenaly velký úspěch v prestižním žebříčku Financial Times, ve kterém se nacházejí nejlepší magisterské manažerské programy z celého světa. Obor International Management (CEMS) se umístil na 4. místě a obor Podniková ekonomika a management na 72. místě.