1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Informační schůzka k přijímacímu řízení do Honors Academia

14.12.2016

HA_PolouckovaVe středu 14. prosince 2016 se koná informační schůzka k přijímacímu řízení do nadstandardního vzdělávacího a tréninkového programu Honors Academia. Na tomto setkání se zájemci dozví, co program obnáší, jaká je jeho časová náročnost a co přinese absolventům. Nebudou chybět také tipy k přijímacímu řízení.

Informační schůzka proběhne od 18.00 RB438. Můžeš se těšit na prof. Ivana Nového - zakladatele a současného ředitele Honors Academia, Evu Bártovou- studentského tajemníka, členy Honors Clubu a možná nás navštíví i současní studenti. Uzávěrka přihlášek do HA je pak 8. ledna 2017. “Infoschůzka mi hodně pomohla ujasnit si, jak studium na Honors vypadá. Doporučuji každému, aby si udělal čas a zašel tam, rozhodně nebude litovat,” říká Viola Poloučková, jedna ze současných studentek programu (na fotografii uprostřed).

Program Honors Academia vznikl na Fakultě podnikohospodářské před devíti lety. Každý rok má zhruba 10 absolventů.

Program je určen pro talentované studenty, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti a dovednosti nad rámec běžných studijních povinností. Součástí programu je výuka atraktivních předmětů vyučovaných exkluzivně pro studenty programu, exkurze či projekty ve spolupráci s firmami. Partnery programu jsou mimo jiné Škoda Auto, Delloite, EY, LEGO, L´Oréal, PWC, Unilever, ExxonMobil nebo Microsoft. “Ze studia Honors Academia si odnáším úžasné zážitky, několik velmi blízkých kamarádů a spoustu kontaktů do budoucna, nejen na již teď často velmi úspěšné spolužáky, ale i na zástupce partnerských firem,“ doplňuje Violu Helena Taxová, absolventka HA, která momentálně působí jako Key Account Manager v P&G.

Více informací naleznete na stránkách Honors Academia.