23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

JA Manažerem nanečisto – tradiční soutěž pro studenty vysokých škol

V období od dubna do května 2017 probíhá tradiční celostátní vzdělávací soutěž "JA Manažerem nanečisto" pořádaná Nadací Tomáše Bati a organizací JA Czech ve spolupráci s JA Slovensko. Soutěž je  určena všem studentům vysokých škol. Založena je na interaktivní počítačové simulaci JA Titan http://titan3.ja.org/, díky které statisíce studentů po celém světě poznávají, co v praxi obnáší každodenní manažerská rozhodnutí a jak velké dopady mohou mít na úspěch či neúspěch jednotlivých firem i celých trhů. Tato simulace je tak efektivním řešením velké poptávky vysokoškolských studentů po vzdělávání, které přináší konkrétní praktické zkušenosti a dovednosti.

Soutěž bude probíhat prostřednictvím internetu. Hewlett-Packard s.r.o. (HPE) a HP Inc. jsou již tradičními partnery této soutěže a tři nejlepší týmy odmění za jejich manažerské úspěchy věcnými dary. Dvoučlenné týmy se utkají ve dvou základních kolech a 8 nejlepších týmů se 24. května 2017 zúčastní finále v pražském sídle společnosti. Soutěž též podporuje mezinárodní studentská organizace AIESEC.

Uzávěrka registrací je 31. března 2017.

Veškeré informace a registrační formulář naleznete zde.