8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Konference Rodinné firmy na rozcestí

12.12.2016

konference2_CEMSAsociace malých a středních podniků a živnostníků ČR spolu s Fakultou podnikohospodářskou pořádají 12. prosince 2016 konferenci na téma Rodinné firmy na rozcestí. Na konferenci vystoupí mimo jiné ministr financí Andrej Babiš, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek nebo ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Vedle zástupců vlády vystoupí rovněž představitelé významných českých rodinných firem a zástupci akademické sféry z prestižních zahraničních univerzit. Konference se zaměří nejenom na současnou pozici rodinných firem v české ekonomice, ale i na jejich budoucnost.

Součástí konference je i oficiální zahájení činnosti Centra pro rodinné firmy IEM FPH VŠE. Posláním Centra je propojovat rodinné firmy s akademickou sférou a sférou veřejného sektoru s cílem posilovat konkurenceschopnost českých rodinných firem. Založení Centra reflektuje rostoucí důležitost rodinného podnikání ve střední a východní Evropě a potřebu vědeckovýzkumné, pedagogické a poradenské činnosti, která se věnuje unikátním vlastnostem a výzvám rodinných firem.

Podrobný program a další informace o konferenci naleznete zde.