23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

Konference „Zodpovědnost a etika v manažerském vzdělávání“

konferenceVe čtvrtek 17. září se na VŠE uskuteční mezinárodní konference „Zodpovědnost a etika v manažerském vzdělávání“. Konferenci pořádá Fakulta podnikohospodářská VŠE ve spolupráci s curyšskou Vysokou školou pro aplikované vědy (ZHAW).

Na konferenci vystoupí nejen akademičtí pracovníci z obou univerzit, ale i zástupci korporátní sféry (např. z firem Mercedes Benz či Havel, Holásek & Partners). Účastníci konference získají podklady k danému tématu, které jsou určeny pro tvorbu seminářů, workshopů a přednášek na českých vysokých školách. Konference bude tlumočena do tří jazyků (čeština, němčina, angličtina). Vstup na konferenci je zdarma.

„VŠE se rozhodla pracovat na integraci manažerské odpovědnosti a podnikatelské etiky do svých osnov a pedagogické práce tak, aby své zkušenosti mohla nabídnout i dalším školám,“ říká Dušan Kučera z ISBM VŠE, který konferenci s týmem projektu organizuje. „Připravená konference otevírá nové perspektivy pro pojetí a využití etické odpovědnosti podniků a jednotlivých manažerů,“ dodává.

Více informací a registrační formulář naleznete na těchto stránkách.