27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Mezinárodní konference International Days of Statistics and Economics

Devátý ročník mezinárodní konference International Days of Statistics and Economics se bude opět konat v Praze ve dnech 10. - 12. září 2015. V loňském roce se konference konala v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze a online sborník z osmého ročníku konference byl zahrnut do světové databáze Conference Proceedings Citation Index (CPCI), která je součástí Web of Science, Thomson Reuters.

Konference International Days of Statistics and Economics je spolupořádána Katedrou statistiky a pravděpodobnosti a Katedrou mikroekonomie Vysoké školy ekonomické v Praze ve spolupráci s ESC Rennes International School of Business a Podnikohospodárskou fakultou v Košicích, Ekonomické univerzity v Bratislavě.

V současnosti probíhá recenzní řízení zaslaných abstraktů. ​