8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Mezinárodní soutěž Falling Walls Lab

Jménem Německé ambasády v Praze bychom Vás rádi upozornili na mezinárodní soutěž Falling Walls Lab, kterou pořádá DAAD Praha společně s Goethe Institutem.
Tato soutěž je určena studentům, vědeckým pracovníkům na začátku kariéry, zaměstnancům i podnikatelům, kteří představí svůj nápad, výzkumný projekt nebo model v libovolném oboru. Výherci regionálních kol mezinárodní soutěže Falling Walls Lab se zúčastní 8. a 9. listopadu 2017 finále v Berlíně. Cílem soutěže Falling Walls Lab je podpora inovativního přístupu ve vědě i podnikání a výměna zkušeností a navazování kontaktů mezi mladými vědci a profesionály z různých oblastí.
  •  Uzávěrka pro přihlašování do soutěže: 23. května 2017
  •  Termín a místo konání pražského kola: 15. června 2017, Goethe-Institut v Praze
  •  Více informací naleznete zde.