27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Nabídka práce ve společnosti SoPHIS a.s.

Společnost SoPHIS a.s. hledá zaměstnance na poloviční úvazek do obchodního oddělení v Praze. Pracovní agenda zahrnuje přípravu podkladů pro výběrová řízení a obchodní jednání, tvorbu prezentací a cenových nabídek, manuálů, marketingových materiálů, tel. a e-mailovou komunikaci se zákazníky.

Nabízíme práci s flexibilní pracovní dobou, částečný homeoffice, služební telefon a notebook, mzdu 12 000 Kč + provize. Úvazek je do budoucna možné zvýšit na plný.

Požadujeme studenty vysoké školy s ekonomickým zaměřením, flexibilitu, loajálnost, spolupráci v kolektivu, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování a prezentační dovednosti.

Životopis zasílejte na email:  uchytil@sophis.cz, do předmětu e-mailu zadejte heslo „Životopis“.