8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Podávání přihlášek do oboru International Management CEMS zahájeno

28.2.2017

CEMS-AE-2015FPH nabízí studentům navazující prestižní magisterský obor International Management CEMS, který je plně vyučován v anglickém jazyce. Online přihlášky pro akademický rok 2017/2018 je možné podat do 28. února 2017Podmínky pro přijetí naleznete zde.

Studijní obor International Management přináší talentovaným a ambiciózním studentům bakalářského stupně nejen vysoký akademický standard znalostí, rozvoj praktických dovedností a intelektuálních schopností, ale díky unikátní kombinaci předmětů a studijních povinností také získávání profesionálních dovedností, čímž zvyšuje jejich kvalifikaci v oblasti mezinárodního podnikání a managementu a spoluvytváří předpoklady k budování úspěšné pracovní kariéry v náročném mezinárodním prostředí. Studenti úspěšným absolvováním programu získají mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM (Master in International Management) a titul Ing.

CEMS program je unikátní tím, že část studia strávíte na některé z 30 špičkových partnerských univerzit, které jsou členem CEMS Strategic Alliance. Důkazem kvality je fakt, že členem CEMS Strategie Allience se může stát pouze jedna univerzita z každé země a její úroveň je velmi pečlivě posuzována. Další velkou výhodou je, že v průběhu studia budete v kontaktu s odborníky z firem jako je například Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto, Google, L’Oréal, Unibail-Rodamco, A.T. Kearney, Hilti, Vodafone, Indesit a mnoho dalších. Spolupráce s korporátními partnery CEMS je spolu se studiem v zahraničí povinnou součástí učebních osnov.

Přihlášku můžete podat zde.

Pro více informací o studijním plánu, CEMS Strategic Alliance či komunitě CEMS v Praze  navštivte webové stránky CEMS.