8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Pracovní setkání členů CEMS Logistics Faculty Group na FPH

Související stránky

Ve čtvrtek 3. července 2014 proběhlo na Fakultě podnikohospodářské (FPH) VŠE plánované neformální pracovní setkání několika členů CEMS Logistics Faculty Group. Za FPH je zástupcem Ing. Petr Kolář, Ph.D. z Katedry logistiky. Z Copenhagen Business School (CBS) byl přítomen doc. Gűnter Prockl, za Wirtschaftsuniversität Wien (WU) Hans-Joachim Schramm, Ph.D. Byly diskutovány možnosti budoucí spolupráce v oblasti společného výzkumu a publikačních výstupů pro témata jako např. dopravní management tzv. repositioningu u intermodálních přeprav. Následovala konzultace detailů a naplánovaní harmonogramu u tzv. učitelských výměn (z angl. teaching mobility) mezi CBS a FPH během akademického roku 2014/2015. Schůzka navazovala na obsah diskutovaných témat výše zmíněnými akademickými pracovníky v rámci každoročního CEMS Research Seminar on Supply Chain Management v rakouském Riezlernu. Tento seminář je pravidelně v lednu organizován kolegy z CEMS partnerské univerzity v Kolíně nad Rýnem (Universität zu Köln / Wirtschafts- und Sozialwissenschaftliche Fakultät).