1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Přednáška CEMS Alumni na téma akviziční financování

CEMS_Blue_FBZástupci programu International Management / CEMS vás srdečně zvou na přednášku: Meet the finance with CEMS Alumni na téma akviziční financování. Přednášet bude Eliška Sovová, která nyní působí jako Head of Structured Finance ve společnosti ČEZ a Martin Stach ze společnosti MM Partners, která se specializuje na "transactions advisory and management consulting in finance". Oba dva přednášející jsou absolventi programu CEMS. Eliška Sovová má zkušenosti také ze společností Citibank, Deloitte či Commerzbank AG. Martin Stach dříve působil ve společnostech Advent International, Erste Bank nebo J.P.Morgan. Každý z přednášejících si připravil kratší 45 minutovou prezentaci na jim blízké téma, po které bude následovat prostor pro vaše dotazy. Závěr akce bude věnován vašim dotazům a networkingu, během kterého si budete moci vychutnat připravené občerstvení.

Přednáška se uskuteční dne 2. prosince 2014 od 18:00 v posluchárně B v Nové budově VŠE.

Pokud máte zájem se zúčastnit, zaregistrujte se prosím zde. Bez registrace není možné se přednášky zúčastnit.

Přednáška bude probíhat v českém jazyce.