23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

Přednáška guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka

14.9.2017

V rámci 11. ročníku vědecké konference International Days of Statistics and Economics proběhne přednáška guvernéra České národní banky Ing. Jiřího Rusnoka  na téma aktuální ekonomický vývoj České republiky a měnová politika ČNB.  Přednáška se bude konat dne 14. 9. 2017 od 16,30 v místnosti RB 209.

Na přednášku jsou zváni všichni zájemci z řad studentů a akademických pracovníků FPH, nejen účastníci konference.

Konferenci the 11th International Days of Statistics and Economics  pořádají  Katedra mikroekonomie FPH a Katedra statistiky a pravděpodobnosti FIS ve spolupráci s Ekonomickou fakultou Technické university v Košicích a Ton Duc Thang University z Vietnamu.  Podrobné informace o konferenci lze nalézt na webových stránkách konference.