1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Přednáška pro absolventy „Kamenný obchod, nebo e-shop?“

Lucie MarkováVe středu 13. května 2015 se uskuteční od 18:00 v RB 211 další přednáška z cyklu „Absolventské středy na VŠE“. Přednášku povede módní návrhářka Ing. Lucie Marková. Podtitul přednášky zní „Kamenný obchod, nebo e-shop?“Přednášející uvede výhody i nevýhody provázející oba přístupy z pohledu módního odvětví. Podělí se o své zkušenosti z osobního prodeje ve vlastním butiku z provozování e-shopu a ze spolupráce s módními firmami na českém trhu.

Ing. Lucie Marková vystudovala TUL, obor módní návrhářství, dále pak obor Arts Management a program Honors Academia na Fakultě podnikohospodářské VŠE. Několik let strávila na MFF UK. Její projekt Fashionspace.tv se umístil mezi prvními 30 nápady roku 2012. Navrhovala kostýmy pro Tomáše Vernera, Moniku Žídkovou, Kateřinu Janečkovou nebo Radima Vizváryho. Vyzkoušela si řadu pozic v módním odvětví od prodavačky, stylistky České televize, módní konzultantky a návrhářky až k vlastní značce.