13.4.2017 - Děkanské volno

Přestaň být divákem svého života, staň se jeho tvůrcem

To byl startovací moment projektů "Změň svět" v rámci studia Principů managementu, kde mají studenti prvního ročníku Fakulty podnikohospodářské za úkol uspořádat za pomocí nových znalostí akci, která změní kus světa kolem nich k lepšímu. Přidanou hodnotou tohoto přístupu je nejen vyzkoušení si znalostí v praxi, ale také možnost přestat být divákem svého života a stát se jeho aktivním tvůrcem. Tuto inovovanou formu výuky povinného předmětu zavedla Katedra managementu před třemi semestry a mnoha studentům tak dala možnost zjistit, že principy managementu lze úspěšně praktikovat v každodenním životě a měnit tak věci, které je trápí. Studenti tak získávají cenné zkušenosti, sebevědomí a přátelství.

Ve dnech 2. a 3. března 2017 byla předána cena Dr. Háši  za nejlepší projekty letního a zimního semestru 2016. Videa jsou točena samotnými studenty a ukazují pouze malou ochutnávku toho, na čem celý semestr pracovali. Katedra managementu Fakulty podnikohospodářské je na své studenty pyšná. "Vidím ve Vás budoucnost managementu", říká vedoucí Katedry managementu, Stanislav Háša.

Videa naleznete na YouTube kanále Fakulty podnikohospodářské.