27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Přihlašování na The Global Business Schools E-fair

12.11.2014

Vysoká škola ekonomická v Praze se již podruhé zúčastní akce The Global Business Schools E-fair, kterou pořádá CEMS Alliance. Veletrh se koná ve dnech 12. - 13. listopadu 2014. Magisterské programy zde bude prezentovat 22 předních světových univerzit.

Během tohoto 24 hodinového „virtuálního“ veletrhu budou mít studenti možnost pohovořit s koordinátory a studenty nabízených programů, stáhnout si informační materiály a sdílet své CV bez nutnosti cestovat.

Jste-li studentem bakalářského studia či přemýšlíte o dalším magisterském studiu, neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes. Dozvíte se tak velice snadno cenné informace o programu CEMS MIM, který na VŠE realizuje Podnikohospodářská fakulta a dalších magisterských programech nabízených předními světovými univerzitami. Účast na veletrhu je zdarma. Více informací v anglickém jazyce naleznete na následující webové stránce: www.globalbusinessefair.com.

VŠE se bude prezentovat svými šesti navazujícími magisterskými obory vyučovanými v anglickém jazyce:

2014_eFair_signature