8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Přípravný kurz ze Strategické analýzy k přijímacím zkouškám na navazující magisterské studium

Související stránky

Katedra strategie Vysoké školy ekonomické v Praze otevírá z důvodu velkého zájmu intenzivní přípravný kurz ze Strategické analýzy k přijímacím zkouškám na navazující magisterské studium.

V šesti čtyřhodinových lekcích bude vyložen obsah bakalářského kurzu 3SG200 Strategická analýza, ze kterého vychází část otázek v testu z odborného předmětu.

Termín: každé pondělí v době od 15. května do 19. června 2017, vždy od 14:30 do 17:45 hod.

(2×90 minut, celkem čtyři vyučovací hodiny)

Rozsah kurzu: 24 vyučovacích hodin, 6 týdnů

Místo výuky: Místnost SB 309, Nová budova VŠE, Nám. W. Churchilla 4, Praha 3

Cena kurzu: 1900,- Kč

Zápis do kurzu

Přihlašování probíhá výhradně elektronickou cestou prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Po odeslání formuláře Vám budou zaslány platební instrukce s uvedeným variabilním symbolem pro platbu.

Termín pro podání přihlášky a úhrady kurzovného je do 3. dubna 2017.

Garant kurzu: Ing. et Ing. Josef Krause, Ph.D., katedra strategie FPH VŠE.

Organizační zajištění: Ivana Vostřelová, tel.: 224 09 8349, e-mail: ivana.vostrelova@vse.cz

Formulář pro přihlášení

Přihlášení již není možné.