8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Skill Seminar – Personal Branding s Rostyou Gordon-Smith

Rostya-gordon-smith_foto2Zástupci programu CEMS/International Management srdečně zvou své studenty na tzv. Skill seminář (povinná součást studia) s Rostyou Gordon-Smith na téma Personal Branding. Seminář se bude konat 5. října 2016 od 9 – 16 hod. v RB 438 (4. patro Rajské budovy). Je nutné se zaregistrovat předem zde nejpozději do 21. září 2016, kapacita je omezena na max. 18 studentů.

Jedna z nejúspěšnějších personalistek světa promluví
na téma budování osobní značky:

• Co to znamená budovaní osobního brandu?
  • Jak můžete pracovat na vaší osobní značce?
  • Co je potřeba udělat pro to, abyste zapůsobili
    a vyvolali nadšení?

Rostya Gordon-Smith je zakladatelkou projektu MINERVA21, který klade velký důraz na posílení sebevědomí českých žen a s heslem „Čeříme vodu“ oslovuje ty české ženy, které na sobě chtějí pracovat, vzdělávat se, sdílet své zkušenosti, spolupracovat a pozitivně ovlivňovat své okolí a společenské dění. Projekt pomáhá ženám v tom, aby byly připravené přijímat výzvy a vedoucí pozice v různých oblastech podnikání a veřejného života.

Pracovala ve firmách Nortel Asia, KPMG, Land & Marine Engineering, Paegas, Český Telecom a dalších, a to vždy na vysokých pozicích. Právě její manažerská praxe jí v roce 2001 dostala do žebříčku 50 nejlepších personalistů světa.

Narodila se v Havlíčkově Brodě a v roce 1968 zůstala ve Velké Británii. Absolvovala středoevropská a východní studia a dějiny umění na University of London. Žila v Brazílii, Kanadě, Hongkongu, Japonsku a Německu, od roku 1996 s rodinou žije v Praze. V roce 2001 založila firmu PeopleImpact s. r. o., poradenskou firmu v rozvoji lidských zdrojů s partnery v USA, Velké Británii, Hongkongu a Nizozemsku. Je autorkou knihy Úspěšně s kůží na trh. Má čtyři syny a deset vnoučat.

Minerva21_logo