16.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

Studijní program Honors Academia oslavil 5 let své existence

Související stránky

12. října 2012 oslavil studijní program Honors Academia 5 let své existence. Slavnostní večer probíhal v aule Rajské budovy a zúčastnili se jej jak současní studenti programu, tak jeho absolventi a také zástupci z řad firemních partnerů programu. Večer uvedl svým projevem pan profesor Ivan Nový, který vyzdvihl úspěchy programu a také zdůraznil své přání, aby tento nadstandardní vzdělávací a tréninkový program poskytoval svým studentům stále více možností a přispíval k jejich kariérnímu růstu.

Program Honors Academia je totiž vzdělávací a tréninkový program určený pro talentované studenty se zájmem o rozvíjení svých znalostí a dovedností. Součástí programu je výuka atraktivních předmětů vyučovaných pouze v rámci studia HA, zpracování projektu v partnerské firmě, tematické přednášky či například best practice.

Po úvodním proslovu garanta Honors Academia následovalo předávání diplomů čerstvým absolventům, přičemž jim byla poskytnuta možnost ujmout se na moment slova. Toho využil například absolvent Vlastimil Kouřimský, který připomněl, že klub absolventů Honors Academia nyní sčítá již nemalý počet členů, a podnítil, aby se úspěšní absolventi vraceli do školy předávat své zkušenosti a poznatky z praxe.

Další částí programu slavnostního večera bylo předání funkce studentského tajemníka z rukou Šárky Vostarkové do rukou Karla Prücknera. Za své působení v tajemnické funkci sklidila odcházející tajemnice velký potlesk a nastupující tajemník ve svém projevu přislíbil, že se pokusí program rozvíjet stejně úspěšně, jako tomu bylo v předcházejících pěti letech.

Posledním bodem programu bylo příjemné překvapení pro všechny zúčastněné – almanach všech studentů a absolventů programu Honors Academia. Poté měl již každý příležitost neformálně pohovořit se spolužáky, vyučujícími a dalšími přítomnými. Fotografie ze setkání si můžete prohlédnout na našem Facebookovém profilu www.facebook.com/honors.academia

Pro nové zájemce o studium Honors Academia je připravena informační schůzka, která se koná 6. prosince 2012 v RB359. Přihlášku je nutno dodat do 21. prosince 2012 a přijímací pohovory se uskuteční 8. ledna 2013. Více informací o programu Honors Academia naleznete na internetových stránkách www.honors.cz.