27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Studium MBA na Bradley University v USA pro 3 studenty VŠE

Související stránky

V roce 2015 přijme Bradley University, Peoria, USA 3 studenty VŠE ke studiu prestižního dvouletého MBA programu.

Tento program je určen studentům, kteří v akademickém roce 2014/2015 ukončí své řádné magisterské studium na VŠE. Uchazeči, kteří splní požadavky Bradley University, obdrží tzv. assistantship (student pracuje 20 hodin týdně pro  1-3 členy profesorského sboru). Další možností pro nominované studenty je získání tzvCaterpillar Masters Fellowship.

Zájemci o studium musí vyplnit elektronickou přihlášku v ISISu do 30. 10. 2014 do 11: 00.

Kritéria výběru v rámci VŠE:

• dobré studijní výsledky
  • výborná znalost angličtiny *)
  • CV (v českém i anglickém jazyce)
  • motivační dopis (v českém i anglickém jazyce)
  • ve druhém kole též interview v anglickém jazyce (po komplexním vyhodnocení přihlášek budou nejlepší uchazeči pozvání do druhého kola výběrového řízení)

*)Pozn.: Student k přihlášce doloží výsledky testu TOEFL nebo IELTS (ne starší než 2 roky k termínu 1. 3. 2015), popřípadě alespoň potvrzení o registraci na test a doložení jazykových znalostí jiným způsobem (např. FCE, CAE, státní jazyková zkouška apod.). Jazykové zkoušky absolvované na VŠE není nutné dokládat. Pro studenty, kteří test neabsolvovali či nesplní podmínku stáří testu a budou se tudíž na něj registrovat . nejzazší termín absolvování testu je 6. 12. 2014.

Kritéria výběru v rámci Bradley University:

Podmínkou Bradley University pro přijetí nominovaného uchazeče ke studium MBA je úspěšné složení testů TOEFL (80 u iBT testu) nebo IELTS (min. 6,5), GMAT (dosažené bodové skóre by mělo být cca 600) a studijní výsledky. Test GMAT skládají až nominovaní studenti (kompletní výsledky testu GMAT je nutno doložit do začátku měsíce ledna 2015).

Další informace o MBA studiu a průběhu výběrového řízení naleznete zde.