1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Úspěšné jednání mezi FPH s vietnamskou univerzitou v Ho Či Minově Městě

Související stránky

20141021_143823V úterý 21. října 2014 Fakultu podnikohospodářskou navštívila delegace univerzity Ton Duc Thang z Ho Či Minova Města. Tato univerzita je jednou z největších a nejdynamičtějších univerzit Vietnamu. Při jednání zastupoval vietnamskou stranu prorektor Phan Dao, MSc., Ph.D. a děkanky pěti fakult této školy. S vedením FPH představitelé univerzity Ton Duc Thang jednali o možnosti vzniku společného bakalářského studijního programu v anglickém jazyce. Dále reprezentanti vietnamské školy nabídli studentům FPH šanci zúčastnit se v létě 2015 letní školy ve Vietnamu. Podrobnosti o letní škole naleznete zde. Součástí návštěvy delegace bylo podepsání memoranda s rektorkou VŠE prof. Ing. Hanou Machkovou, CSc.