Uzávěrka přihlášek do Honors Academia

26.5.2017

Přihlášky k přijímacímu řízení do nadstandardního vzdělávacího a tréninkového programu Honors Academia můžete zaslat do 26. května 2017

Program je určen pro talentované studenty, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti a dovednosti nad rámec běžných studijních povinností. Součástí programu je výuka atraktivních předmětů vyučovaných exkluzivně pro studenty programu, exkurze či projekty ve spolupráci s firmami.

Partnery programu jsou Delloite, EY, L´Oréal, PWC, Unilever, ExxonMobil, Mary Kay, Microsoft a další. “Ze studia Honors Academia si odnáším úžasné zážitky, několik velmi blízkých kamarádů a spoustu kontaktů do budoucna, nejen na již teď často velmi úspěšné spolužáky, ale i na zástupce partnerských firem,“ doplňuje Violu Helena Taxová, absolventka HA, která momentálně působí jako Key Account Manager v P&G.

Program Honors Academia vznikl na Fakultě podnikohospodářské před deseti lety. Každý rok má zhruba 10 absolventů.

Podívejte se i na video o programu.

Více informací naleznete na stránkách Honors Academia.