1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Uzávěrka přihlášek do MBA programu

DSC_2739Fakulta podnikohospodářská nabízí studium prestižního MBA programu, který se dlouhodobě umisťuje na předních pozicích mezinárodního žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s Ranking. Uzávěrka přihlášek je 12. května 2016.

Studium MBA na FPH VŠE je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. Program je akreditovaný prestižní evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě.Program je akreditovaný prestižní evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě. Program je samozřejmě akreditovaný i Českou asociací MBA škol (CAMBAS).

Více informací o studiu a podmínkách přijetí, naleznete na webových stránkách programu.