Hledat
Pokročilé hledání
Vědecké časopisy a konference

Související stránky

Vědecké časopisy

Fakulta podnikohospodářská vydává dva vědecké recenzované časopisy.

Central European Business Review (CEBR)

Central European Business Review se zaměřuje na strategická podnikohospodářská témata, a to z perspektivy střední Evropy. Jeho hlavním cílem je propojování akademiků a zástupců praxe v regionu.

Central European Business Review je distribuován v tištěné podobě, jeho elektronická verze je zdarma k dispozici na Internetu.

Časopis je indexován v ERIH PLUS, EBSCO, ProQuest, EconLit, OCLC WorldCat, BASE, Central and Eastern European Online Library (CEEOL), Ulrich’s Periodicals Directory, Directory of Open Access Journals (DOAJ), RePEc, Google Scholar a dalších uznávaných databázích.

Více informací naleznete na http://cebr.vse.cz

Ekonomika a management

Vědecký časopis Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vydávaný počínaje rokem 2007 v rámci řešení výzkumného záměru „Nová teorie ekonomiky a managementu organizací a jejich adaptační procesy“ MSM 6138439905.

Ekonomika a management je český ekonomický časopis z oblasti aplikovaného ekonomického výzkumu. Uveřejňuje statě a analytické studie českých i zahraničních autorů v českém nebo anglickém jazyce, zaměřené na rozvíjení teorie a praxe ekonomiky a managementu, jakož i na informace o aktuálních problémech nové ekonomiky, o mezinárodním vědeckém životě a nové ekonomické literatuře.

Ekonomika a management vychází čtyřikrát ročně v tištěné a elektronické podobě.

Časopis je zařazen do Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů pro rok 2015. Je také indexován v EBSCO, RePEc a Google Scholar. V současné době probíhá proces zařazení do databází CEEOL (Central and Eastern European Online Library), ProQuest a DOAJ (Directory of Open Access Journals).

Více informací naleznete na http://www.vse.cz/eam/.

 

Vědecké konference

Fakulta podnikohospodářská pořádá každoročně konferenci Mezinárodní statisticko-ekonomické dny (International Days of Statistics and Economics), která je úspěšně zařazována do databázi Conference Proceedings Citation Index (CPCI) společnosti Thomson Reuters.