1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Zemřel prof. Ing. Jiří Dvořák, DrSc.

Ve středu 23. srpna 2017 náhle zemřel dlouholetý pracovník fakulty a dlouholetý člen Katedry podnikové ekonomiky prof. Ing. Jiří Dvořák, DrSc. Prof. Dvořák absolvoval vysokoškolská studia na Vysoké škole ekonomické v Praze, na Státní finanční akademii v St. Petersburgu a na univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Ve své odborné činnosti se zaměřoval na oblast obecné podnikové ekonomiky, cenovou problematiku a inovační procesy. Jako spoluautor základních učebnic podnikové a manažerské ekonomiky a vedoucí překladatelského kolektivu a spolupřekladatel vysokoškolské učebnice Wöhe: Einführung in die Allgemeine Betriebswirtschaftslehre formoval obsahovou náplň oboru podniková ekonomika a management. Čest jeho památce.