27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Zkušební CEMS assessment centrum na jarním veletrhu Šance

15.3.2016

CEMS_Sance2Magisterský program CEMS/International Management se bude dne 15. března 2016 účastnit veletrhu Šance, který se koná na VŠE ve dnech 15. a 16. března 2016. Prestižní program CEMS bude mít na veletrhu vlastní stánek, kde se uchazeči o studium dozví podrobné informace o studiu. Zároveň si budou moct vyzkoušet assessment centrum (v angličtině) nanečisto.

Veletrh pracovních příležitostí Šance se koná dvakrát do roka v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze (areál Žižkov). Během dvou dnů se návštěvníkům představí přes sedmdesát firem a institucí, přičemž každý účastník vystavuje pouze v jednom dni. Součástí veletrhu, kromě představení jednotlivých firem a institucí, jsou workshopy, panelové diskuze o možnostech uplatnění absolventů a studentů v daném oboru, konzultace podnikatelského záměru s investorem, konzultace vašeho životopisu či CEMS assessment centrum nanečisto.

Program CEMS na veletrhu Šance v úterý 15. března 2016

• Informační stánek (2. patro RB) 10.00 – 16.30

Získejte informace o studiu oboru International Management / CEMS přímo od jeho studentů.

• Assessment centrum v angličtině nanečisto (RB 459) 12.45 – 14.15

Zkušební AC je výhradně určené pro potenciální zájemce o magisterský program CEMS/International Management. Koordinaci má na starosti Ing. Martina Fischerová, organizačně zaštiťuje doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D. (Katedra manažerské psychologie a sociologie řízení, FPH VŠE).
    Registrace je nutná – Máte-li zájem, zaregistrujte se na základě e-mailu zde. Kapacita je omezena (max. 15 lidí). Studenti, kteří se účastní výběrového řízení pro akademický rok 2016/2017 se tohoto assessment centra účastnit nemohou.