8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Hledat
Pokročilé hledání
8. – 10. 9. 2014: Seznamovací kurz pro první ročníky

Související stránky

Vysoká škola ekonomická v Praze letos poprvé pořádá seznamovací kurzy pro nové studenty VŠE. Jsou určeny studentům zapsaným do prvních ročníků bakalářského typu studia pro akademický rok 2014/2015.

Seznamovací kurzy jsou organizovány pro všechny uchazeče, kteří se zapíší ke studiu na jedné z fakult VŠE a rádi by své spolužáky poznali ještě před oficiálním zahájením semestru. Každá fakulta pořádá svůj vlastní třídenní kurz, na kterém se noví studenti VŠE potkají s vedením fakult, učiteli i doktorandy. Dozví se tak podrobnosti a zajímavosti o oboru, na který se přihlásili. Zároveň mohou od starších spolužáků vyslechnout důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady, jak se jim vyhnout. Na programu seznamovacích kurzů jsou i sportovní aktivity, vědomostní soutěže a kvízy, večerní společenské soutěže nebo noční putování pro odvážné. Účastníci s předstihem získají i základní přehled o mimoškolních aktivitách, do kterých se na VŠE mohou zapojit a informace o možnostech studia v zahraničí.

Na kurzy naší fakulty se lze hlásit prostřednictvím webových stránek Rozvojového a poradenského centra VŠE (RPC), které seznamovací kurzy organizuje: http://rpc.vse.cz/seznamovaci-kurz-pro-1-rocniky/ V případě, že máte dotazy ohledně kurzů, můžete využít také stránek věnovaných seznamovacím kurzům na Facebooku: https://www.facebook.com/Seznamovaci.kurzy.pro.1rocniky.VSE

Více informací o seznamovacím kurzu pro nové studenty Fakulty podnikohospodářské naleznete zde.