8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Akademické plénum zahájil děkan fakulty shrnutím úspěchů minulého roku

děkan_webVčera, 12. září 2016, proběhlo první akademické plénum nového akademického roku. Děkan Fakulty podnikohospodářské, prof. Ing. Ivan Nový, CSc., shrnul úspěchy fakulty za minulý rok, která potvrdila pověst přední ekonomické fakulty v regionu střední a východní Evropy.

Financial Times ohodnotil fakultní program CEMS jako čtvrtý nejlepší magisterský program v oblasti managementu na světě. Z pohledu zaměstnavatelů v ČR byla Fakulta podnikohospodářská vyhodnocena jako nejatraktivnější ekonomická fakulta v zemi. Fakultní MBA studium si i nadále drží 3. příčku v regionu střední a východní Evropy v prestižním žebříčku Eduniversal.

Vedení fakulty představilo výsledky přijímací řízení na Fakultu podnikohospodářskou. Ta je nejžádanější mezi všemi fakultami na VŠE. To se odráží i na zájmu firemních partnerů, kterých má fakulta v současnosti více než padesát.

Největší výzvu tohoto akademického roku představuje prestižní mezinárodní akreditace EQUIS, o kterou fakulta usiluje. V druhém říjnovém týdnu budou na půdě fakulty probíhat intenzivní setkání se členy mezinárodní komise, která bude posuzovat připravenost Fakulty podnikohospodářské na vstup mezi přední světové university.

S velkým očekáváním je vyhlížena přednáška předního světové odborníka v oblasti managementu Henryho Mintzberga, kterému Fakulta podnikohospodářská udělí 10. listopadu 2016 čestný doktorát.