Mimořádné kolo přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2023

OZS VŠE vyhlašuje mimořádné kolo přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2022/2023 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z 90 míst na 53 partnerských školách v Evropě i zámoří a mohou si podat přihlášku nejen v angličtině, ale i němčině či španělštině. Nabízena jsou místa, která nebyla obsazena během hlavního kola přihlašování, jež se konalo v únoru/březnu 2022.

Podmínky přihlašování

Platí stejná kritéria a obecné podmínky jako v rámci standardního přihlašování, s výjimkou podmínek uvedených níže.

Přihlášku na bakalářské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou zapsáni do 4. a vyššího semestru bakalářského studia. Přihlášku na magisterské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou zapsáni do prezenčního navazujícího magisterského studia a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr (v předchozím úspěšně ukončeném bakalářském nebo v současném navazujícím magisterském studiu na VŠE).

Přihlášku si NEMOHOU podat studenti, kteří jsou aktuálně vybraní na semestrální výměnný pobyt v LS 2023 nebo kteří svůj výjezd v AR 2022/2023 zrušili.

V rámci mimořádného kola přihlašování nebude organizován písemný test jazykových znalostí. Úroveň jazyka bude třeba doložit jiným způsobem.

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDEzáznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

PŘEHLED NABÍZENÝCH MÍST JE KE STAŽENÍ NÍŽE (zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 19. 9. 2022). Více informací o jednotlivých školách je na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

Harmonogram přihlašování
19.–26. 9. 2022, 15:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
29. 9. 2022 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

Těšíme se na Vaši účast!

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.