Vyhlášení nejlepších učitelů a předmětů FPH za rok 2019

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE opět ocenil nejlépe hodnocené učitele a předměty. Oceněni byli 3 vyučující z celkového počtu 8 navržených učitelů a 2 povinné předměty. Ocenění je udělováno na základě pečlivého vyhodnocení studentských anket a návrhů vedoucích kateder. Učitelé, kteří jsou vedoucími kateder navrhováni, musí splnit podmínku, že jsou v obou semestrech v daném roce mezi 25 % nejlépe hodnocených učitelů. Oba ohodnocené povinné předměty měly v součtu za oba semestry nejlepší hodnocení.

Třemi nejlépe hodnocenými učiteli FPH za rok 2019 jsou (bez stanovení pořadí):

• Ing. David Říha, Ph.D., MBA (katedra marketingu)
  • Ing. Felipe Martínez, Ph.D. (katedra managementu)
  • Ing. Jaroslav Schönfeld, Ph.D. (katedra strategie)

Dvěma nejlépe hodnocenými povinnými předměty FPH za rok 2019 jsou (bez stanovení pořadí):

• 3PS441 Leadership – katedra manažerské psychologie a sociologie, vyučující: doc. PhDr. Ing. Eva Jarošová, Ph.D., Ing. Hana Lorencová, Ph.D., Mgr. Veronika Motlová, prof. Ing. Ivan Nový, CSc., doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D., Ing. Jaroslav Petrů
  • 3AM499 Trh umění, ekonomika a management muzeí, umění a galerií – katedra Arts managementu, vyučující: PhDr. Anna Janištinová, Ing. Marek Prokůpek, Ph.D.

Všem oceněným blahopřejeme, stejně jako katedrám a jejich vedoucím za péči o kvalitu výuky!