2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
BigStep na téma inovace

21.6.2017
Chceš poznat různá odvětví a přístup velkých firem k inovacím? Zúčastni se 21. a 22.6. akce BigStep. Navštívíš 4 firmy (T-Mobile, ČEZ, IBM, Adastra), kterým inovace nejsou lhostejné. Součástí akce jsou interaktivní workshopy, diskuze, exkurze. Poznáš tak různá odvětví a firemní kulturu těchto společností. Přesuny mezi firmami ani stravu řešit nemusíš, o všechno je postaráno. Neváhej a přihlas se do 11.6.  Více informací o programu nalezneš zde.
 
ČEZu tě během Big Stepu necháme nahlédnout do tajů inovačního procesu naší energetické skupiny a ukážeme ti, že jsme mimo jiné také IT firma. Na vlastní oči uvidíš, jak se dají z Prahy ovládat elektrárny po celé republice, svezeme tě v elektromobilu a nebude chybět ani soutěž o ceny!
 
Zajímá tě, jestli jsou Big Data víc než jen buzzword? Chceš se dozvědět, jak se s velkými daty pracuje ve skutečném digitálním prostředí telekomunikační společnosti? Naši data scientisti ti poodhalí zákulisí Big Dat v T-Mobilu a provedou tě krok za krokem celým postupem, jak úspěšný big datí “use case” spatřuje světlo světa. Inovacím se v této oblasti meze nekladou a tak budeš mít možnost si vymyslet a vytvořit vlastní “kejs” za pomoci našich expertů. My už se těšíme, co ty?
 
Prožij s námi svůj Big Step v Adastře!  Naši ostřílení borci ti prakticky ukážu jakým směrem se řítí vývoj mobilních apek nejen v Evropě, ale i třeba v daleké Asii. Na živo Ti ukážeme, jak se ty nej „cool“ apky vyvíjí! A že „apka“ může být i půlroční projekt pro dvacet lidí nejrůznějších rolí. Zároveň Ti předvedeme, jak budou vypadat obchody budoucnosti (jeden takový jsme nedávno postavili) a budeš moct nahlédnout, co nás čeká v rychle se rozpínajícím Internetu věcí (IoT). Ukážeme Ti, na co všechno se dají používat senzory a jak z nich snímáme data, jak se zpracovávají a jakou mají pro zákazníky ohromnou cenu. Těšíme se na Tebe!
 
Vkroč do světa inovací v korporaci. Jak v IBM vznikají inovativní projekty? To můžeš zažít na vlastní kůži v rámci naší IBM Enter Game. Proměníš se na chvíli v inovátora/vizionáře a zažiješ proces vzniku zajímavých projektů v oblasti IoT, umělé inteligence, bezpečnosti nebo IBM Design Thinking. Budeme se Ti snažit, co nejvíce přiblížit realitu, a to takovou, že za každou inovací stojí kus práce.