8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Brandstorm 2017 – soutěž se značkou L’Oréal Men Expert

Brandstorm je mezinárodní soutěž pro studenty o nejlepší inovaci organizovaná společností L’Oréal již od roku 1992! Brandstorm letos kromě BRAND CHALLENGE uvádí novou disciplínu TECH CHALLENGE!

Sestav si tým 3 studentů a inovuj a vyhraj s L’Oréal!

Co můžeš získat?

• 10,000 EURO za nejlepší marketingový nebo technologický projekt!
  • 5,000 EURO za nejlepší projekt s myšlenkou trvale udržitelného rozvoje!
  • Výlet do Paříže na světové finále
  • Kontakty se studenty na lokální i světové úrovni
  • Praktickou profesní zkušenost na projektu
  • Mezinárodní uznání Tvého talentu a schopností
  • Coaching a mentoring od top manažerů společnosti L’Oréal

Zadání:

Ohrom mužskou populaci s dechberoucí inovací!

Vymyslete nový produkt do našeho portfolia nebo nás zaujměte novou technologií, která svou inovací umocní pozitivní zážitek spotřebitele značky L’Oréal Men Expert!

BRAND CHALLENGE:

Vaší výzvou je vymyslet úplně nový produkt pod značkou L’Oréal Men Expert a zároveň mu vytvořit kompletně integrovanou marketingovou kampaň, jejíž cílem je vytvořit dlouhodobý a silný vztah se zákazníkem!

TECH CHALLENGE:

Doporučená technologie může mít podobu obalu a složení, technického příslušenství, přístroje, zařízení, softwaru, aplikace nebo hardwaru, který poskytne našemu spotřebiteli plnohodnotný a nezapomenutelný zážitek!

Co pro to udělat? * Registruj sebe i svůj tým na www.brandstorm.loreal.com, kde najdete víc informací a začněte brandstormovat na Vašem projektu.

Registrace končí 10. 3. 2017!

Pro více informací kdykoliv kontaktuj: Lucie Zemanová, Recruitment Professional CZ/HU/SK L‘Oréal, lucie.zemanova@loreal.com, +420 724 261 899