2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
CEMS Day 4. listopadu 2015

CEMS DayVe středu dne 4. listopadu 2015 se v prostorách atria Rajské budovy uskuteční  tradiční CEMS Day. Na akci zveme všechny studenty, které zajímají informace o možnostech navazujícího magisterského studia a oboru International Management/CEMS, který je vyučován v anglickém jazyce.

Od 10:30 hodin se mohou zájemci o studium setkat u informačního stánku se současnými studenty a dozvědět se více např. o průběhu studia a možnostech budoucího uplatnění. Studenti budou mít také výjimečnou možnost vyzkoušet si nanečisto Assessment Centre v angličtině, které je součástí 2. kola výběrového řízení do oboru International Management/CEMS.

Na závěr dne je plánována informační schůzka o průběhu přijímacího řízení a další informace od manažerky programu, po skončení oficiální části také neformální CEMS Drink.

Neváhejte a přijďte se dozvědět více o jedinečném globálním programu, který se dlouhodobě řadí mezi top programy dle rankingu Financial Times – v roce 2015 obsadil CEMS 4. místo. Více o rankingu Financial Times najdete zde.

Program CEMS Day:

 • 10:30 – 18:00 informační stánek
  možnost získat informace přímo od studentů oboru International Management/CEMS
  atrium Rajské budovy

 • 16:15 – 17:45 Assessment Centre v angličtině nanečisto
  koordinuje Ing. Martina Fischerová, organizačně zaštiťuje doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D. (Katedra manažerské psychologie a sociologie, FPH VŠE)
  RB 111
  Registrace nutná – prosíme, zadejte svůj e-mail zde (kapacita je max. 15 studentů).

 • 18:00 – 19:30 informace o AC pro zájemce, kteří se AC nanečisto nemohli zúčastnit
  informace přímo od akademického ředitele, ing. Ladislava Tylla, MBA, Ph.D., koordinátorky AC, doc. PhDr. Daniely Pauknerové, Ph.D. a od programové manažerky.
  RB 213
 • 19:45 – 20:45 představení oboru CEMS/International Management 
  RB 213

 • 21:00 CEMS Drink 
  neformální pokračování organizované našimi studenty – místo bude upřesněno na informační schůzce (bude v okolí VŠE).

Financial Times