Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
CEMS

Související stránky

cems_logoCEMS je navazující magisterský studijní obor v angličtině akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Program je určen pro talentované absolventy bakalářského studijního programu s výbornou znalostí anglického jazyka, dobrou znalostí dalšího cizího jazyka a se zájmem o mezinárodní podnikatelské prostředí.

Východiskem studijního oboru International Management je mezinárodní program CEMS MIM (Master in International Management). Vzhledem k interdisciplinárnímu charakteru studijního oboru se na výuce povinných i volitelných předmětů podílejí i učitelé Fakulty financí a účetnictví, Fakulty mezinárodních vztahů a Fakulty informatiky a statistiky. V programu rovněž přednášejí zahraniční hostující profesoři. Nedílnou součástí studia je semestrální pobyt na zahraniční partnerské CEMS univerzitě.

Splněním všech podmínek studijního programu International management a po absolvování 10týdenní praxe získává student navíc, kromě titulu “Ing.” – inženýr, i mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM, Master in International Management.

Studijní obor International Management přináší svým absolventům nejen vysoký akademický standard znalostí, ale i získávání profesionálních dovedností, čímž zvyšuje jejich kvalifikaci v oblasti mezinárodního podnikání a managementu a spoluvytváří předpoklady k budování jejich úspěšné pracovní kariéry v náročném mezinárodním prostředí.

Více informací naleznete na http://cemsmim.vse.cz.