1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Den otevřených dveří programů MBA Fakulty podnikohospodářské

29.4.2016

DSC_2739Mezinárodní škola podnikání (ISBM) při Fakultě podnikohospodářské zve všechny zájemce o studium MBA na den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 29. dubna 2016. Den otevřených dveří bude probíhat v Nové budově NB177 v areálu VŠE na Žižkově od 15.30.

Zájemcům o studium se zde představí dva MBA programy, které ISBM vyučuje. První je český MBA program, který se se dlouhodobě umisťuje na předních pozicích mezinárodního žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s Ranking. V letošním roce znovu obhájil třetí místo v kategorii nejlepších programů MBA ve východní Evropě. Druhý je nově vyučovaný program v angličtině.

Pro koho je MBA studium určeno?

Studium MBA je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. MBA program organizovaný Mezinárodní školou podnikání (ISBM)  je jedinečný díky výuce elitních lektorů z řad profesorů Vysoké školy ekonomické, hostujících profesorů, ale i odborníků z domácí a mezinárodní praxe.

Více se o ISBM a programech MBA dozvíte zde.