2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Den s VŠE

Související stránky

16.5.2015

V sobotu dne 16. května se uskuteční tradiční společensko-odborné setkání absolventů na půdě Alma Mater, Den s VŠE 2015.

Za roky existence se Den s VŠE stal velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Těšit se můžete na gastronomický zážitek. Nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, Symfonický orchestr VŠE, tradiční folklórní soubor Gaudeamus a studentské filmy i divadla. Na závěr programu zazní k poslechu i k tanci hity 80. a 90. let. Vrcholem večera bude vystoupení uskupení Boney M party group.

Jako dárek si z akce můžete odnést fotografii od profesionálních fotografů. Zapózovat můžete buď sami anebo ve skupince přátel a spolužáků. Fotografie z minulého roku si můžete prohlédnout zde. Více informací o akci, včetně programu a on-line registrace, naleznete zde.

Věříme, že i v roce 2015 přijmete naše pozvání.