1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Design Thinking trainee v T-Mobile

Společnost T-Mobile hledá do svého týmu studenta na pozici Design Thinking trainee. Absolvováním trainee programu získáte 6 kreditů v rámci předmětu Odborná praxe ve firmě (33F501). Podrobnosti níže:

Počet studentů: 1

Nadřízený: Tomáš Grünwald

Kontaktní osoba: Zuzana Stroblová, email: zuzana.stroblova@t-mobile.cz, tel: 606 458 555

Náplň práce: přesný popis zde. Student bude u nás zaměstnán na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ) po dobu 6 měsíců.

Termín nástupu: říjen - listopad

Proces výběru studenta: Při výběru nových lidí do T-Mobile nám jde hlavně o „chemii“, která vznikne mezi studentem a jeho budoucím nadřízeným. Od studentů bychom však před osobním setkání chtěli vidět jejich CV a přečíst si jejich odpovědi na tyto otázky:

1. Co si myslíte o pravidlu, že zákazník má vždy pravdu?
  2. Napište konkrétní příklad, kdy jste přišli s novým řešením nebo něco zlepšili.
  3. Napište konkrétní příklad, kdy jste udělali něco navíc.