Fakulta partnerem Arts meet Art

Související stránky

Dne 16. 1. 2013 se v jedinečném prostoru Galerie Tiskárna uskuteční multižánrová akce, na které se představí mladí umělci z různých oblastí jako výtvarné umění, audiovizuální umění, konceptuální umění či módní design. Jak napovídá samotný název události, jedná se
o setkání studentů a umělců, na kterém se nejen pobavíte, ale zároveň si s sebou domů odnesete pořádný kus inspirace. Svou novou kreativní módní show představí oblíbená designérka pracující pod značkou ODIVI. Dále Vás nadchnou barevná díla malířky Sofie B Švejdové, prohlédnete si fotografie módního fotografa Jana Grombiříka a zatančíte si na Electro swing v podání Djs Boobs Selectors. Akce je pomyslným završením semestrálního projektu na VŠE, který je ovšem zcela v režii studentů. Průběh večera tedy bude ryze nekonvenční, pro mnohé překvapující, zároveň můžete očekávat party až do ranních hodin. Vstupné je dobrovolné, začátek  v 18.00 hod. a všichni jste srdečně zváni.

Více informací o projektu najdete na facebookové stránce eventu Arts meet art (www.facebook.com/events/512842072082313/)