Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
FPH se stala partnerem akce PITCH DAY START IT UP! 2015

V listopadu 2015 proběhla jedna z nejprestižnějších událostí na podporu startupových projektů -  TÝDEN PODNIKÁNÍ 2015 (Global Entrepreneurship Week 2015). Obsahem události byly networkingové akce, konference, přednášky, workshopy, byznys setkání, semináře či veletrhy po celé České republice.

Součástí akce byl  PITCH DAY Start It Up! 2015 – na kterém se utkaly mladé projekty o prvenství coby nejnadějnější start-up České republiky. Nadační fond START IT UP! nominoval TOP 100 start-upových projektů a expertní komise z nich vybrala do užšího kola TOP 10 + 2 “Wild Cards”, které dostaly příležitost svůj projekt představit odborné komisi při Pitch Day.Pro konání akce poskytla Fakulta podnikohospodářská, prostory a stala se partnerem události. Proděkan Martin Lukeš, zasedl do křesla hodnotící komise, která vybrala tři nejlepší firmy. 

Vítězné projekty

Nejvyšší bodování od odborníků získala společnost TeskaLabs  , která se zabývá zabezpečením mobilních aplikací a jejich komunikací s firemními systémy. Druhá skončila firma Reservio , vývojáři webové služby pro snadnou tvorbu rezervačního systému. Třetí pak společnost Virtubio, která vytvořila nástroj simulující možné pracovní situace už během pohovoru. Návštěvníci Summitu Týdne podnikání 2015 rozhodli o divácké ceně v pořadí Virtubio, Reservio, TeskaLabs.