Přednáška: How to Build a Startup from the Beach

18.10.2017

Studenti magisterského programu CEMS/International Management z CEMS Club Prague zvou společně s Davidem Chmelařem (iPrice Group) na večerní přednášku na téma "How to Build a Startup from the Beach", která se ustuteční ve středu 18. října 2017.

Na přednášku, která se koná ve středu 18. října 2017 od 19:45 hod. v RB209 a bude v anglickém jazyce, jsou zváni všichni studenti VŠE, kteří se zajímají o turbulentní svět startupů, online a content marketing či interkulturní vedení týmů. Nahlédneme do světa e-commerce v jihovýchodní Asii a přiblížíme specifika zakládání nové společnosti v kompletně odlišném prostředí.

Kdo je David Chmelař?

David začínal jako konzultant v Boston Consulting Group a později se stal nejmladším členem představenstva Wüstenrot Financial Group. Před třemi lety se chopil velké výzvy, když se rozhodl založit společnost iPrice Group, ve které nyní zastává funkci CEO.

Pokud máte zájem se přednášky účastnit, prosíme o registraci do úterý 17. října 2017, kapacita je omezena.

Magisterský program CEMS MIM/International Management je vyučován v anglickém jazyce na Fakultě podnikohospodářské. Program se dlouhodobě umísťuje na předních místech v rankingu dle Financial Times (9. místo v roce 2017) a The Economist (rovněž 9. místo v roce 2017). Uzávěrka přihlášek pro rok 2018/2019 je 28.2.2018.