27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

31.10.2017 - Snídaně s děkanem

Informační schůzka k přijímacímu řízení do Honors Academia

HA_PolouckovaV úterý 12. května se koná informační schůzka k přijímacímu řízení do nadstandardního vzdělávacího a tréninkového programu Honors Academia. Na tomto setkání se zájemci dozví, co program obnáší, jaká je jeho časová náročnost a co přinese absolventům. Nebudou chybět také tipy k přijímacímu řízení.

Informační schůzka proběhne od 18.00RB 359. Zájemci se budou mít možnost zeptat na cokoliv tajemníka a vedení programu, a tak zvýšit svou šanci na přijetí. “Infoschůzka mi hodně pomohla ujasnit si, jak studium na Honors vypadá. Doporučuji každému, aby si udělal čas a zašel tam, rozhodně nebude litovat,” říká Viola Poloučková, jedna ze současných studentek programu (na fotografii uprostřed).

Program Honors Academia vznikl na Fakultě podnikohospodářské před osmi lety. Každý rok má zhruba 10 absolventů.

Program je určen pro talentované studenty, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti a dovednosti nad rámec běžných studijních povinností. Součástí programu je výuka atraktivních předmětů vyučovaných exkluzivně pro studenty programu, exkurze či projekty ve spolupráci s firmami. Partnery programu jsou mimo jiné Škoda Auto, Delloite, EY, LEGO, l´Oréal, PWC, Unilever, ExxonMobil nebo Microsoft.