8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

International Conference on Finance and Economics (ICFE 2015) ve Vietnamu

ICFE_SoukupMinulý týden se Fakulta podnikohospodářská společně s Ton Duc Thang University (Vietnam) a Convinus University (Maďarsko) podílela na organizaci International Conference on Finance and Economics 2015 v Ho Či Minově Městě.

Konference proběhla ve dnech 4. až 6. června 2015 a zúčastnili se jí nejenom akademici, ale i  zástupci významných firem a vědci. ICFE obzvlášť uvítala účast expertů uznávaných univerzit z celého světa. Za jmenování stojí Louisiana State University (Spojené státy americké), Hong Kong Polytechnic University, Yokohama National University (Japonsko), Nanhua University, Chinese Culture University, Feng Chia University, National Penghu University, Lunghwa University of Science and Technology (Taiwan), Taylor’s University (Malajsie), Business and Hotel Management School (Švýcarsko) a další.

Přítomní zde měli možnost sdílet své dosavadní výsledky v oblasti Marketing Management, mezinárodní obchod, hotelnictví a pohostinství, řízení cestovního ruchu, ekonomie, financí a účetnictví.