International & Study Abroad Fair 2016

30.11.2016

Oddělení zahraničních styků Vás všechny srdečně zve na International & Study Abroad Fair 2016, který se uskuteční ve středu 30. 11. 2016atriu Rajské budovy. Akce je určena všem zájemcům o studium v zahraniční. Získáte zde informace o možnostech studia v zahraničí i o jednotlivých partnerských školách VŠE, kde můžete svůj pobyt realizovat.

O své zkušenosti se studiem na partnerských školách VŠE se s Vámi podělí přímo zahraniční studenti, kteří na VŠE právě studují, nebo studenti VŠE, kteří semestr v zahraničí již absolvovali. K dispozici bude také informační stánek OZS, kde budou Vaše dotazy tykající se studia v zahraničí zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Naleznete zde také informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, jejichž součástí je ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí.

V atriu Rajské budovy si také budete moci  v době od 29. 11. do 9. 12. 2016 prohlédnout studentské fotografie z Fotosoutěže 2016, v níž bude moci hlasovat pro nejlepší fotografii ze zahraničního pobytu.

Návštěvu této akce vřele doporučujeme i studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí v LS 2016/17 a rádi by získali ještě další praktické informace ke svému pobytu!

International & Study Abroad Fair 2016 na Facebooku.

International_Fair