2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Konference „Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci“

30.1.2018

Centrum pro rodinné firmy Fakulty podnikohospodářské VŠE spolu s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR pořádají 30. ledna 2018 konferenci „Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci“. Na konferenci vystoupí mimo jiné předseda vlády Andrej Babiš nebo ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

Vedle zástupců vlády vystoupí rovněž představitelé významných českých rodinných firem a zástupci akademické sféry z prestižních zahraničních univerzit. Konference se zaměřuje na problematiku předávání firem z první generace, generace zakladatelů, na druhou generaci.

Součástí konference je i networking sloužící k neformálnímu předávání zkušeností. Na konferenci je vstup zdarma po předchozí registraci.

Posláním Centra pro rodinné firmy IEM FPH VŠE je propojovat rodinné firmy s akademickou sférou a sférou veřejného sektoru s cílem posilovat konkurenceschopnost českých rodinných firem. Centrum, které bylo založeno před rokem, reflektuje rostoucí důležitost rodinného podnikání ve střední a východní Evropě a potřebu vědeckovýzkumné, pedagogické a poradenské činnosti, která se věnuje unikátním vlastnostem a výzvám rodinných firem.

Podrobný program a další informace o konferenci naleznete zde.