2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Letní škola „Design for the business of change“ na Fakultě podnikohospodářské

Fakulta podnikohospodářská pořádá v termínu 9. – 13. července 2018 pro studenty doktorských, magisterských a bakalářských programů letní školu DESIGN FOR THE BUSINESS OF CHANGE, která se bude konat na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze.

Letní škola „Design for the business of change“ poskytne svým studentům kompletní vhled do společenských problémů při formování strategie a strategických změn v organizaci. Studenti se zároveň seznámí s klíčovými cíli, postupy a metodami design thinkingu a etnografického výzkumu za účelem realizace a vyhodnocení vlastního etnografického výzkumu a následného využití výsledků při procesu design thinkingu.

Cena letní školy pro studenty VŠE je 5 000 Kč (200 Eur). Kurz je akreditován univerzitou a studenti po jeho absolvování obdrží 4 ECTS kredity. Pokud nejste studentem VŠE a chtěli byste se letní školy zúčastnit, prosím, kontaktuje koordinátorku letní školy na sarka.otcenaskova@vse.cz.

Letní škola na Fakultě podnikohospodářské se bude konat od 9. do 13. července 2018 v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze.

Podrobné informace o letní škole naleznete v brožuře.

Kontaktní osoba: Šárka Otčenášková, sarka.otcenaskova@vse.cz